Pary / Single 16 +

Kurs tańca użytkowego dla par.

Kurs przeznaczony jest dla par. Czas trwania 12 zajęć / 12 tygodni. Zajęcia raz w tygodniu. Po ukończeniu kursu możliwość kontynuacji nauki tańca w grupach tańca towarzyskiego w pracowni „Kwadrance”. Dobór kroków i figur tanecznych pozwala naszym kursantom poczuć się swobodnie na parkiecie podczas imprez okolicznościowych. Uczestnicy poznają kroki samba disco, disco fox oraz podstawy walca wiedeńskiego, angielskiego, cha cha, jive.

Instruktorzy: Nicole Morawska.

Taniec towarzyski dla par. Grupy początkująca (pocz.), średniozaawansowana (śr.zaaw.), zaawansowana (zaaw.)

Kursy przeznaczone dla par. O przydziale do grup zaawansowania decyduje instruktor w oparciu o doświadczenie i umiejętności kursantów. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Tancerze z grup śr.zaaw. i zaaw. mogą brać udział w pokazach. Grupy zaaw. dodatkowo w turniejach tanecznych. W ramach zajęć kursanci poznają wszystkie style tańca standardowe jak i latynoamerykańskie. Dodatkowo min. bachata, salsa.

Instruktorzy: Nicole Morawska.

Pilates

Pilates jest dla wszystkich. Zajęcia dla kobiet jak i mężczyzn. Pilates klasyczny wywodzący się bezpośrednio z technik treningowych Josepha Pilates’a. Trening prowadzony na matach. Zestawy ćwiczeń zwiększające świadomość ciała, skoncentrowane na wzmacnianiu mięśni głębokich odpowiedzialnych za utrzymywanie prawidłowej postawy ciała. Działa prewencyjnie oraz leczniczo w dolegliwościach bólu pleców. Kształtowanie prawidłowych wzorców oddechowych w przebiegu ćwiczeń. Zajęcia prowadzi certyfikowany trener Peak Pilates.

Instruktorzy: Katarzyna Gałązka – Biedul.

Yoga

Pilates jest dla wszystkich. Zajęcia dla kobiet jak i mężczyzn. Zajecia realizowane w nurcie vinyasa krama oraz Iyengara łącząc oba style. Wydłużony czas zajęć właściwy dla prawidłowej praktyki Jogi. Joga może być praktykowana niezależnie od wyznania I narodowości, gdyż ćwiczenia skoncentowane są na fizycznym aspekcie kształtowania równowagi rozwoju ciała. Budują proporcję pomiędzy wzmacnianiem, rozciąganiem I balansem.

Instruktorzy: Małgorzata Tracz.