Nasi instruktorzy

Katarzyna Gałązka-Biedul.

Założyciel i kierownik teatru tańca Actus Animi oraz Pracowni Kwadrance.  Wieloletnia praca jako tancerz, choreograf przyczyniła się do wielu sukcesów zespołu. Mój osobisty kontakt z instruktorami i uczestnikami zajęć kształtuje charakter i klimat zajęć. Wyznaczam instruktorom cele długoterminowe, włączając ich pracę w  duże projekty taneczne integrujące wiele grup zajęciowych wokół zakreślonej wspólnej osi działania. Oprócz samego udziału w zajęciach, dopinguję adeptów do udziału w szkoleniach, warsztatach. Stanowi to uzupełnienie możliwości wykształcenia pożądanej przeze mnie jakości umiejętności tanecznych. Dla realizacji tych celów służy też projekt akrobatyka realizowany wspólnie z gminą Wolbrom przez powołane przeze  mnie Stowarzyszenie Przyjaciół Actus Animi.

W efekcie połączenia wielopoziomowego rozwoju umiejętności  tanecznych i fizycznych adeptów osiągam jakość pozwalającą uzyskiwać najwyższe noty na przeglądach tanecznych woj. śląskie, małopolskie, świętokrzyskie. Pozwala mi to również organizować w/w duże koncerty przedstawiające dorobek pracowni. Całe grupy biorą udział w moich autorskich projektach i koncertach, osobiście tworzę scenariusze koncertów, koordynuję pracę instruktorów, zatwierdzam lub koryguję ich autorskie choreografię, opracowuję swoje choreografię. Wszystko to po to aby efekt finalny tworzył spójną całość w ramach przyjętego przeze mnie tematu przewodniego dla koncertu.

Daria Powaga

instruktorka tańca hip hop , założycielka studia tanecznego „Art-dance Studio”.
Jej przygoda z tańcem zaczęła sie 12 lat temu. Pierwsze kroki stawiała w ekipie Dancefloor Players gdzie po raz pierwszy wystąpiła w programie telewizyjnym „jak oni śpiewają” u boku Jacka Borkowskiego. Po kilku latach trafiła do ekipy tanecznej KGB.
Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych z takich stylii tanecznych jak hip hop, lady style (zajęcia dla pań )
Osiągnięcia:
Występ w programie „Jak Oni Śpiewają”
Występ gościnny „Okno na Południe” tv Silesia
Promo clip „ostre cięcie” z Adamem Pieśniewskim
Pokaz taneczny Woodstock 2015
1 miejsce w kategorii formacja Hip hop : Ślunski Azyl na zawodach tanecznych „RYTM ULICY 2015
1 miejsce w kategorii Hip hop na zawodach tanecznych w Krakowie 2015

Agnieszka Wójcikowska.

Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania tancerka tańca nowoczesnego, hip hop. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w 2005 roku w Wolbromskim Teatrze Tańca Actus Animi oraz w formacji 7th Step. Razem z zespołem brała udział w licznych przeglądach i festiwalach, niejednokrotnie zdobywając nagrody. W Teatrze Tańca Actus Animi, pod okiem wykwalifikowanej instruktorki, poznała również podstawy techniki klasycznej, tańca współczesnego czy jazzu. Uczestniczyła także w wielu warsztatach tanecznych m.in. z poppingu u Adriana „Lipskee” Lipińskiego, baletu i jazz’u w Tanecznym Centrum w Pradze. Chcąc połączyć pasję do tańca z wewnętrznym powołaniem pedagogicznym, swoją pracę magisterską napisała właśnie o tańcu w życiu dzieci i Teatrze Tańca Actus Animi. Ostatecznie w 2016r. zaowocowało to decyzją o zostaniu dyplomowanym instruktorem tańca nowoczesnego. Kontynuując pedagogiczną drogę, ukończyła certyfikowany kurs arteterapii w ProCentrum w Warszawie, a także kurs animacji zabaw dziecięcych w Krakowie. Agnieszka z dużym zaangażowaniem podchodzi do swoich zajęć. Wprowadza miłą, przyjazną atmosferę. Uważa, że taniec to nie tylko dobra zabawa, ale także głębsze poznanie świadomości swojego ciała, ogólny rozwój fizyczny jak również emocjonalny. Dlatego na swoich zajęciach skupia się głównie na technice wykonywanego tańca, oraz na wyrażaniu własnego siebie poprzez ruch

Małgorzata Tracz.

Jest dyplomowanym instruktorem jogi, ukończyła autorski kurs jogi akademickiej u prof. AWF dr hab Janusza Szopy w Częstochowie. Jej wielka fascynacja jogą trwa już od kilku lat, praktykuję w nurcie vinyasa krama oraz Iyengara, łącząc oba te style. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu warsztatach, u takich nauczycieli, jak Patrycja Gawlińska oraz Renia Depciuch.

Pasjonuje ją zdrowy i aktywny tryb życia, stara się łączyć praktykę jogi z treningiem siłowym, bo joga to nie tylko rozciąganie, ale również wzmacnianie naszego ciała.

Katarzyna Kyć

 

 

 

 

Dyplomowana instruktorka tańca sportowego. Miłośniczka tańca od najmłodszych lat. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów m. in. u Stefano Terrazinno i Kamila Kuroczko.

 

 

 

 

Nicole Morawska.

Tak pokrótce,  tańczy do 7 roku życie. Zwyciężczyni wielu turniejów ogólnopolskich. Szkoliła się u największych polskich i zagranicznych trenerów.  Jest osobą pogodną, zaangażowaną i lubi alko żelki ❤️

Aneta Sikora.

Aneta Sikora – pedagog tańca, nauczycielka, choreografka, animatorka kultury, tancerka. Tańczy od 5 roku życia. Ukończyła kurs instruktorski o specjalności taniec współczesny oraz studia magisterskie z zakresu pedagogiki (specjalność animacja społeczno-kulturalna), broniąc pracy zatytułowanej „Taniec współczesny i jego znaczenie w rozwoju młodzieży”. W latach 2003-2012 była tancerką w olsztyńskim Teatrze Tańca TeDeTe. Od wielu lat związana jest z centrami kultury przy których prowadzi grupy artystyczne. Od 2014 roku jest kierownikiem, instruktorem i choreografem grupy tanecznej Art Rock, działającym przy Centrum Kultury Podgórza w Krakowie. W swojej pracy artystycznej łączy technikę tańca współczesnego, bazującą na teorii tańca Rudolfa von Labana z tańcem klasycznym i jazzowym.

 

Sylwia Witek.

Sylwia Witek-absolwentka zespołu tanecznego Iskierka z Łańcuta oraz Resovia Saltans z Rzeszowa . Taniec w jej życiu jest nie odłącznym elementem , w którym spełnia się od 5 roku życia. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych konkursów ogólnopolskich oraz światowych. Obecnie instruktor i choreograf tańców nowoczesnych oraz kwalifikowany instruktor Fitness. Na swoich zajęciach stawia na dynamikę oraz pozytywną energię !